Центр реабілітації Вільний Рух

Реабілітація – соціальна адаптація дитини

Центр реабілітації”Вільний рух” створений для надання реабілітаційної допомоги дітям з діагнозом ДЦП та іншими руховими порушеннями неврологічної природи.

Основні принципи роботи центру:

 • Командний підхід до роботи всіх фахівців, задіяних в реабілітаційному процесі;
 • Активну участь маленького пацієнта та його батьків у процесі лікування;
 • Програма реабілітації будується на основі проблем і потреб дитини.

Реабілітація в нашому Центрі, дозволить дитині не тільки відчувати себе краще фізично, але й морально – бути адаптованим і повноцінним членом суспільства.

Наша мета – створити такі умови, які будуть доступні навіть самим незахищеним верствам населення. Завдяки нашим спонсорам, які беруть на себе левову частку забезпечення працездатності центру, вартість курсу становить 6000 грн.

Реабілітаційний курс складається з 11 днів:

Перший день: знайомство з клінікою, огляд наступними фахівцями: лікарем-неврологом, лікарем-ЛФК, фізіотерапевтом. Вільний Рух Вільний рух БориспільБориспольПроизводится оцінка і відеозапис рухових у озможностей дитини згідно з міжнародною шкалою GMFМ.

Безпосередньо лікування починається з другого дня і включає такі процедури:

 1. Кінезіотерапія – 1 годину (лікувальна гімнастика із застосуванням підвісної системи і вертикализатора, заняття на тренажерах, заняття в костюмі “Гравітон”);
 2. Загальний масаж, розробка суглобів – 1 година;
 3. Парафінові аплікації;
 4. Грязьові аплікації;
 5. Гідромасажні ванни;
 6. Сенсорна кімната з використанням світло-, аромо-, музикотерапії, вібромасаж (вплив на всі органи чуття);
 7. Заняття на спортивних тренажерах для розвитку навичок ходьби (велотренажер, бігова доріжка, кроковий тренажер та ін).

Додаткові послуги: заняття з психологом, логопедом, кинезиотейпирование, індивідуальні заняття в басейні.

Шановні батьки!

При вступі на курс реабілітації в наш центр необхідні наступні документи:

Обов’язкові:

 1. Виписка з історії хвороби від лікаря у якого спостерігається дитина (дитячого невропатолога або педіатра, сімейного лікаря), в ній повинно бути зазначено, що у дитини відсутні протипоказання до реабілітації, а також діагноз.
 2. Довідка про епідоточення.
 3. При наявності судом в історії захворювання у дитини – ЕЕГ (строк придатності – 6 міс).

Бажано:
МРТ, а також інші обстеження, які проводились дитині для уточнення основного діагнозу (будь давності), кардіограма, виписки з реабілітаційних центрів (якщо дитина проходив реабілітацію раніше)

Для відвідування басейну:
Довідка, в якій зазначено, що дитина може відвідувати басейн, що відсутні шкірні захворювання, аналіз на яйця гельмінтів і зішкріб на ентеробіоз.