Наші результати

Пацієнт Діма Якимейченко.

На відео Діма робить робить 6 кроків і падає в обійми Світлани. За кадром залишилися годинник роботи команди реабілітологів, адже до цього він не ходив, і ці перші кроки йому даються з великими труднощами. І ось у Діми починає щось виходити. Мама каже Дімі – якщо він зробить три кроки, в кінці курсу похід в Макдональдс. Але ми були впевнені в тому, що Діма зможе більше, і Світлана пообіцяла йому поїздку в МакДоналдс прямо зараз – якщо Діма зробить шість кроків. Він їх успішно зробив і отримав свій бонус 🙂

Пацієнт Маша Дімова.

Маша вірила, що вона зможе встати і йти з моменту нашого знайомства, з самого першого заняття. І ми вірили – Маша обов’язково зможе! А те, що не вийшло в перший день – не біда. Маша почала тупотіти ніжками після двох занять.

Пацієнт Катя Смоляр.

Коли ми знайомилися з Катею, вона ходила тільки тримаючись за мамину руку. Через кілька днів у Каті вийшло зробити рівно 13 кроків. Ми не дуже забобонні, і хоча нам подобається це число, але сподіваємося, що Катя вже робить більшу кількість.

Пацієнт Міша Головаш.

На момент вступу на курс реабілітації Міша не міг самостійно вставати, ходити. Після 1 курсу реабілітації Миша навчився вставати, зробив перші кроки. А через тиждень після реабілітації почав ходити.

Відгуки батьків

Відгуки батьків і деякі демонстрації досягнень дітей, які пройшли курс реабілітації в Центрі «Вільний рух». Батьки розповідають про свої враження та здобутки наших малюків.