Фахівці

директорСвітлана Ареф’єва

Директор Центру Реабілітації.

 

 

 

 

 

 

Головний лікар Вільний РухМаковій Анна

Головний лікар

Головний лікар. Лікар ЛФК, фізіотерапевт. Освіта: 2003-закінчила Київський Національний медичний університет, факультет «Лікувальна справа», 2004 рік – спеціальність в інтернатурі лікар – педіатр-неонатолог, 2005 – спеціалізація – лікар-гомеопат, 2012 – спеціалізація – лікар лікувальної фізкультури, 2013 – спеціалізація – лікар фізіотерапевт, 2015 – курси «Кінезіологічне тейпування». Досвід роботи в державних та приватних медичних закладах реабілітаційного профілю 12 років.

врач невролог бориспольЛілія Кулик

Дитячий лікар невролог, категорія перша.

Досвід роботи: 12 років дитячим неврологом в поліклініці спеціалізованої Охматдит, практика в приватних клініках Києва.

інструктор лфкБогдан Сушицький

Старший інструктор лікувальної фізкультури.

Освіта: У 2012 закінчив Бердянсий медичний коледж за спеціальністю «Лікувальна справа», кваліфікація фельдшер, в 2015 закінчив «Класичний приватний університет» за спеціальністю «Здоров’я людини». Досвід роботи за фахом 4 роки в Міжнародній клініці відновного лікування, місто Трускавець.

массажистОлександр Панасюк

Фахівець з фізичної реабілітації, масажист.

Освіта: В 2009 закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту за фахом – спеціаліст з фізичної реабілітації. Курси підвищення кваліфікації з масажу. Досвід роботи за спеціальністю від 7 років у відділенні відновного лікування Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».

АдминистраторКатерина Суркова

Адміністратор.

младшая медсестраНаталія Мурмило

Молодша медсестра.